Krovinių pervežimas ir gabenimas Lietuvoje

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas.

Krovinio transporto tipas
Pilnas
Dalinis
Temperatūrinis
Negabaritinis
Spec. transportas

  Paslaugos
  Tarptautiniai krovinių pervežimai
  Krovinių ekspedijavimo paslaugos
  Puspriekabių nuoma ir pardavimas
  Keltų bilietai
  Krovinių draudimas
  Logistikos paslaugos
  Dalinių krovinių pervežimas
  Negabaritinių krovinių pervežimas
  Jau daugiau kaip 24-jus metus teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas.

  Pervežimo paslaugų kryptys apima visas Vakarų ir Centrinės Europos, Skandinavijos, Baltijos, NVS šalis bei vietinius transportavimo maršrutus.

  Tarptautiniai krovinių pervežimai Arrow
  Įgyvendinsime tokius pervežimo sprendimus, kurie bus pritaikyti būtent jūsų veiklos poreikiams.

  Įvertinus individualius pervežimo kiekius, krovinių srautus, atlikus prekių, paslaugų judėjimo analizę, pateiksime optimaliausius logistikos sprendimus smulkiam, vidutiniam ar stambiam verslui.

  Krovinių ekspedijavimo paslaugos Arrow
  Paprastai ir greitai išplėskite savo puspriekabių parką.

  Mes parduodame ir nuomojame įvairias puspriekabes, taip pat siūlome pakeisti laikinai remontuojamą priekabą ar patenkinkti jų padidėjusią sezoninę paklausą.

  Puspriekabių nuoma ir pardavimas Arrow
  Keltų bilietai krovininiam transportui – tai dar viena paslauga, kurią siūlome.

  Krovinių gabenimas iš vienos šalies į kitą dažnai neapsiriboja vien sausumos keliais - dažnai prireikia persikelti viena ar net keliomis jūromis.

  Keltų bilietai Arrow
  Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, užtikrinanti sklandų transportavimą.

  Savo klientams siūlome papildomą paslaugą – gabenamo krovinio draudimą palankiausiomis sąlygomis. Draudžiame tik „Baltic transline“ įmonės gabenamus krovinius.

  Krovinių draudimas Arrow
  Logistikos paslaugos dar patogesniam transportavimui.

  Logistika yra ištisas krovinio pervežimo organizavimo procesas, kuriam įgyvendinti reikalingi specifiniai įgūdžiai. Kiekvienam savo klientui užtikriname individualius krovinių pervežimo pasiūlymus, o mūsų specialistų komanda visuomet suteiks profesionalų aptarnavimą.

  Logistikos paslaugos Arrow
  Optimalus gabenimo sprendimas be didelių rūpesčių.

  Užsakydami paslaugas pas mus galėsite būti tikri, jog mūsų specialistai pasirūpins absoliučiai viskuo, kas yra reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių rūpesčių.

  Dalinių krovinių pervežimas Arrow
  Negabaritinių, didelio tūrio krovinių pervežimas į įvairias šalis.

  Negabaritinių krovinių pervežimas yra sudėtingas ir atsakingas procesas. Sukaupę didelę negabaritinių krovinių pervežimo patirtį, klientams suteikiame aukščiosios kokybės paslaugas.

  Negabaritinių krovinių pervežimas Arrow
  ką mes galime dėl jūsų

  Reikia pagalbos?
  Susisiekite – rasime sprendimą.

   Vardas, Pavardė *

   Būtina

   El. paštas *

   Tel. numeris *

   Komentaras

   SiųstiArrow
   Atsakingas asmuo

   Domas Jakštas

   Krovinių pervežimo paslaugos

   Siūlome krovinių pervežimo ir gabenimo kelių transportu paslaugas. Esame patikimas partneris, turintis didelę patirtį rinkoje ir siūlantis verslui pritaikytus sprendimus. Mūsų komandą sudaro didelę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl visada užtikriname paslaugų kokybę ir prisidedame prie jūsų verslo sėkmės.

    

   Krovinių pervežimas ir jų gabenimo būdai

   Krovinių pervežimas gali būti vykdomas keliu, oro, jūros transportu ar geležinkeliais. Mes siūlome rinktis transportavimą keliais, kuris yra universalus, greitas ir saugus būdas pristatyti krovinius į tikslinę vietą Lietuvoje ir užsienyje.

   Krovinių gabenimas vykdomas vilkikais su tentinėmis ar šaldytuvinėmis puspriekabėmis, spec. transportu. Pasirinkę kelių transportą daug išlošite: juo kroviniai gali būti pristatyti į įvairias vietoves, nepriklausomai nuo geležinkelio vėžės, vandens kelių ar aviacinės infrastruktūros buvimo. Tai suteikia lankstumo mūsų klientams ir užtikrina laisvą krovinių judėjimą įvairiomis kryptimis.

   Daugelis mūsų klientų transportavimą keliais renkasi ir dėl krovinio saugumo. Tentas patikimai apsaugo krovinį nuo įvairių oro sąlygų: saulės, vėjo, lietaus ir kt. Vilkikai transportuojant prekes nėra perkraunami, o tai padeda gerokai sumažinti krovinio pažeidimų riziką – daugelis jų padaroma būtent krovimo metu. Be to, esant poreikiui, vilkikas su puspriekabe gali persikelti keltu ir taip sutrumpinti maršrutą arba pasiekti tikslinę vietą.

   Nors krovinių draudimas siūlomas itin palankiomis sąlygomis, suprantame, kad įvykio atveju draudimas atlygina žalą, tačiau kroviniui padaryta žala nėra atstatoma, jis laiku nepasiekia savo kelionės tikslo. Dėl šios priežasties siūlome rinktis greitą, efektyvų ir patikimą krovinių gabenimą kelių transportu.

   Mūsų autoparką sudaro kokybiška ir patikima technika, kurios priežiūra atsakingai rūpinamės. Profesionalių aukštos kvalifikacijos specialistų komanda ir gerai prižiūrimas autoparkas leidžia mums visada būtų žingsneliu priekyje prieš konkurentus, o kartu tai yra didelis privalumas mūsų klientams – esame partneris, kuriuo jie gali pasitikėti.

    

   Krovinių pervežimas: galimos kryptys

   Mūsų paslaugų krepšelį sudaro vietiniai krovinių pervežimai ir tarptautiniai maršrutai. Krovinius Lietuvoje pristatome į didžiuosius miestus ir miestelius. Populiariausios kryptys – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Marijampolė, Telšiai, Utena, taip pat nemažai krovinių pristatome Panevėžyje, Tauragėje ir kituose miestuose.

   Didelę mūsų veiklos dalį sudaro tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje. Siūlome pervežimus kelių transportu įvairiomis kryptimis: į Baltijos šalis, Skandinaviją, Vakarų Europą ir kitomis kryptimis. Daug pervežimų atliekame iš / į Lenkiją, Vokietiją, Suomiją, Norvegiją, Švediją.

   Reikalingas krovinio pervežimas Europoje? Susisiekite su mumis ir pateiksime puikų pasiūlymą!

   Kuo transportavimo paslaugos yra svarbios verslui?

   Transportavimas yra itin svarbi viso logistikos proceso dalis. Mūsų krovinių pervežimo įmonė turi didelę patirtį, savo veikloje taiko modernius metodus ir yra subūrusi kvalifikuotų specialistų komandą, todėl bus patikimu jūsų verslo partneriu ir prisidės prie jūsų sėkmės.

   Gerai suplanuotas logistikos procesas užtikrina, kad savo klientus pasiektumėte sklandžiai ir laiku, nepriklausomai nuo jų strateginės vietos. Kokybiškos transportavimo paslaugos padeda plėtoti ryšius, didinti konkurencinį pranašumą ir formuoti patikimo rinkos žaidėjo įvaizdį.

   Būdami pervežimų srities profesionalais, turime specifinių žinių ir įgūdžių, kurie padeda optimizuoti transportavimo paslaugas ir sumažinti mūsų klientų patiriamus kaštus. Tai lemia mažesnį sandėliavimo vietos poreikį ir trumpesnį sandėliavimo laiką, tad sumažėja bendra logistikos kaina.

   Profesionalus krovinių pervežimas padeda siekti užsibrėžtų tikslų ir įveikti tiek vietinius, tiek globalius prekių gabenimo iššūkius.

    

   Nuo ko priklauso krovinių pervežimo kaina?

   Krovinių pervežimo kainą lemia daugybė sudėtinių veiksnių. Visų pirma, svarbus krovinio tipas – temperatūrai jautrių krovinių pervežimas kainuoja brangiau, būtina naudoti šaldytuvines puspriekabes, padidėja kuro sąnaudos ir paslaugos teikimo savikaina.

   Kitas svarbus kriterijus yra krovinių dydis. Krovinių pervežimas iki 3.5t kainuos pigiau, nei sunkesnių ar didesnių negabaritinių krovinių transportavimas. Nuo krovinio svorio priklauso, kokia technika jo gabenimui gali būti būti naudojama, o tai sudaro tam tikrus kaštus, kurie turi įtakos galutinei paslaugos kainai. Negabaritinių, itin didelių ar sunkių krovinių pervežimas kainuoja brangiau, tuo tarpu už dalinį krovinį reikės mokėti gerokai mažiau, priklausomai nuo gabaritų.

   Taip pat svarbus ir gabenamo krovinio atstumas, kryptis, maršrutas. Mūsų specialistai visada siūlo rinktis optimaliai suplanuotus maršrutus, tačiau pagal klientų poreikius juos visada galime koreguoti: pavyzdžiui, kai kurios maršruto korekcijos leidžia krovinį pristatyti per trumpesnį laiką ar už mažesnę kainą.

   Krovinių pervežimo kainą yra veikiama kompleksinių veiksnių, tad nebūnant specialistu ją sunku įvertinti. Mūsų svetainėje galite vos per minutę užpildyti specialią formą, kurioje nurodomi pagrindiniai krovinio parametrai, ir pateiksime pasiūlymą per 30 minučių.

   Slapukai (angl. cookies)

   Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

   Sutinku
   Parinktys
   Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

   Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

   Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

   Success

   Užklausa išsiųsta

   Ačiū!

   Uždaryti
   Success

   Aplikacija išsiųsta

   Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

   Uždaryti
   Success

   Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

   Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

   Uždaryti