Dalinių krovinių pervežimas

Gabenant krovinius svarbu nuosekliai apgalvoti kiekvieną būsimą žingsnį ir parinkti patį saugiausią, patikimiausią bei patogiausią variantą, kuris leistų ne tik pristatyti krovinį laiku, bet ir sutaupyti. Tai ypač paprasta padaryti tada, kai gabenami daliniai kroviniai. Gabenant dalinius krovinius nereikia užsakyti pilno sunkvežimio, dalinis krovinys puikiai telpa tam tikroje ribotoje erdvėje ir keliauja saugiai pasiekdamas iš anksto numatytą kelionės tikslą.

Daliniai kroviniai neužima daug vietos ir padeda sutaupyti daugumai klientų, kadangi užsakoma ne visa priekaba, o tik tiek kiek užima vietos dalinis krovinys. Dalinių krovinių gabenimo greitis niekuo nesiskiria nuo įprasto pilnų krovinių gabenimo ir pasiekia paskirties vietą beveik taip pat greitai.

 

Dalinių krovinių gabenimo būdai:

Dalinių krovinių surinkimas iš siuntėjo iki mūsų konsolidacijos sandėlio.
Esant kliento poreikiui reikiamos dalinių krovinių muitinės dokumentacijos tvarkymas priklausomai nuo paskirties šalies.
Dalinių krovinių markiravimas bei paletizavimas.
Efektyviausio transportavimo būdo parinkimas: avia, jūra ar sausuma bei dalinių krovinių gabenimas mikroautobusais (express pervežimo paslauga).
Dalinių krovinių pristatymas į distribucijos sandėlį, kad kiekvienas gavėjas gautų krovinį jam priimtiniausiu būdu (mašinos su liftais, fiskarais ar rankiniais vežimėliais).
Ką mes galime dėl jūsų?

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

Vardas, Pavardė *
Būtina

El. paštas *

Tel. numeris *

Komentaras

SiųstiArrow
Atsakingas asmuo

Vilija Kemežienė

+370 698 35917

Visos dalinių krovinių logistikos paslaugos

Krovinių logistikos planavimas yra ne vien būsimo maršruto apgalvojamas, bet tuo pačiu transporto priemonių parinkimas, reikalų su muitine suderinimas, dokumentų pildymas, visų kitų reikiamų veiksmų atlikimas tam, kad pervežimas būtų sklandus ir nieko netrūktų. Profesionali logistika apima ištisą paslaugų spektrą nuo pat pradinio iki galutinio žingsnio kai krovinys nugabenamas „nuo durų iki durų“.

Esame jau daug metų logistikos srityje veikianti įmonė. Per ilgus veiklus metus sukaupėme visą reikiamą patirties bagažą bei įrangą ir tai leido mums sėkmingai įgyvendinti tūkstančius klientų užsakymų, kartais net ir ganėtinai sudėtingomis aplinkybėmis. Galime pasiūlyti profesionalias logistikos paslaugas ir pagalbą Jums! Savo klientams negailime nei dėmesio, nei laiko. Žinome, kaip svarbu yra bendradarbiauti ir esame pasirengę tapti ilgalaikiais Jūsų partneriais krovinių gabenimo srityje.

Užsakydami paslaugas pas mus galėsite būti tikri, jog mūsų specialistai pasirūpins absoliučiai viskuo, kas yra reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių rūpesčių. Mes surasime geriausius įmanomus sprendimus Jūsų kroviniui, sutvarkysime visus dokumentus ir kitus formalumus, kurie atima labai daug brangaus laiko, ypač gabenant krovinius į užsienį ir už ES ribų.

Dalinių krovinių pervežimai

Dalinių krovinių pervežimai yra viena iš mūsų veiklos sričių. Siekiantiems sutaupyti savo klientams, kuomet poreikiai nėra tokie dideli ir nereikia gabenti krovinių dideliais kiekiais, rekomenduojame rinktis būtent šį gabenimo būdą. Daliniai kroviniai yra gabenami viename sunkvežimyje kartu su kitų klientų kroviniais. Tokiu atveju Jums nereikia užsakyti viso sunkvežimio, todėl mokate tik dalį kainos.

Dalinius krovinius verta rinktis tuomet, kai gabenamas krovinys sveria ne daugiau kaip 2 tonas, o dydis neviršija 10 kubinių metrų. Šį krovinių gabenimo būdą renkasi vis daugiau klientų, kadangi jis yra itin patogus ir leidžia ženkliai sutaupyti. Tai puikus sprendimas smulkiam verslui! Gabenant krovinius nedideliais kiekiais dalinių krovinių pervežimo tikrai užtenka, tačiau turint didesnių poreikių, geriausia rinktis pilnų krovinių pervežimą, kuriuo taip pat galėsime pasirūpinti.

Dalinių krovinių gabenimo būdai

Dažniausiai daliniams kroviniams gabenti yra taikomas sausumos transportas, tačiau tam tikrais atvejais gali būti panaudoti ir kiti gabenimo būdai, pavyzdžiui, gabenimas jūros keliais arba oro transportu. Skirtingi krovinių gabenimo būdai gali būti derinami tarpusavyje dalį maršruto gabenant vienu būdu, kitą kitu būdu. Transporto priemonių parinkimas ir derinimas priklauso nuo pasirinkto maršruto ir Jūsų poreikių.

Gabenant krovinius transporto priemonėse palaikoma atitinkama oro temperatūra ir drėgmė tam, kad kroviniui būtų sudarytos optimalios aplinkos sąlygos ir jis sveikas bei nepažeistas pasiektų reikiamą vietą. Gabename ir birius, dužius krovinius, kuriems reikia ypatingo atsargumo, taip pat degias ir kitas pavojingas medžiagas.

Dalinių krovinių pervežimo trukmė

Dalinių krovinių pervežimai užtrunka beveik taip pat greitai, kaip pilnų krovinių, kadangi krovinių komplektai sukuriami taip, jog visų klientų kroviniai būtų gabenami pakeliui ir ta pačia kryptimi, parenkamas visiems tinkamas maršrutas. Būsimas dalinių krovinių gabenimo laikas yra iš anksto sutariamas ir suderinamas su užsakovu.

Nėra išeities, kurios nebūtų galima išspręsti surandant geriausius sprendimus. Kreipkitės ir pasitelkę savo ilgametę patirtį bei specialistų profesionalumą būsime pasirengę padėti Jums net pačiose sunkiausiose situacijose.

Greiti, patikimi, saugūs dalinių krovinių pervežimai įvairiomis pasaulio kryptimis! Esame pasiruošę padėti Jums surasdami geriausius logistikos sprendimus, kurie padės išvengti vargo ir per daug neištuštins piniginės.

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti