Dalinių krovinių pervežimas

Baltic transline klientams siūlo platų paslaugų spektrą, kuris apima ne tik transportavimą, bet ir dokumentų tvarkymo, muitinės tarpininkavimo paslaugas. Pervežimų rinkoje sėkmingai veikiame jau daugiau nei du dešimtmečius, tad siūlome klientams savo patirtį ir laiko patikrintus sprendimus, užtikrinančius aukščiausią pervežimo paslaugų kokybę. Daliniai kroviniai yra puikus sprendimas, ieškant optimalių pristatymo sąlygų ir siekiant optimizuoti logistikos kaštus.

Dalinių krovinių gabenimo būdai:

Dalinių krovinių surinkimas iš siuntėjo iki mūsų konsolidacijos sandėlio.
Esant kliento poreikiui reikiamos dalinių krovinių muitinės dokumentacijos tvarkymas priklausomai nuo paskirties šalies.
Dalinių krovinių markiravimas bei paletizavimas.
Efektyviausio transportavimo būdo parinkimas: avia, jūra ar sausuma bei dalinių krovinių gabenimas mikroautobusais (express pervežimo paslauga).
Dalinių krovinių pristatymas į distribucijos sandėlį, kad kiekvienas gavėjas gautų krovinį jam priimtiniausiu būdu (mašinos su liftais, fiskarais ar rankiniais vežimėliais).
Ką mes galime dėl jūsų?

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Atsakingas asmuo

  Vilija Kemežienė

  +370 698 35917

  Visos dalinių krovinių logistikos paslaugos

  Dalinių krovinių gabenimas yra tinkamiausias tiems, kurių kroviniai yra nedidelės apimties ir neužima pilno vilkiko. Tokiu atveju į vieną vilkiką yra komplektuojami kelių klientų kroviniai ir sudaromas efektyvias maršrutas bei parenkamas gabenimo būdas, siekiant sutaupyti kliento laiką, pinigus ir užtikrinti sklandų krovinio pervežimą.

  Baltic transline siūlo ne tik tarptautinio pilnų ir dalinių krovinių transportavimą, bet ir papildomas paslaugas susijusias su krovinių gabenimu.

  Klientams galime pasiūlyti ir dokumentų tvarkymo, paletizavimo ir markiravo paslaugas. Tinkamas krovinio paruošimas transportavimui gali sukurti papildomų rūpesčių, todėl esame pasiruošę šį darbą atlikti už jus.

  Be to, teikiame muitinės tarpininkų paslaugą. Įvertinus informaciją apie krovinį profesionalūs ir patyrę Baltic transline specialistai šį procesą atlieka greitai ir efektyviai, sutaupydami klientų laiką.

  Daliniai kroviniai: gabenimo būdai

  Siekiant optimizuoti transportavimo kaštus ir planuoti visą pristatymo procesą kuo ekonomiškiau, yra naudojamos įvairios transporto priemonės. Daliniai kroviniai komplektuojami, jų transportavimui naudojamos mišrios transporto priemonės. Dirbame su visų rūšių transportu: oro (AVIA), vandens, sausumos. Tai leidžia mums sutrumpinti krovinių pristatymo į tikslinę vietą terminus ir užtikrinti saugumą.

  Gabenimo būdas yra parenkamas priklausomai nuo krovinio ir jo pristatymo vietos bei termino. Patyrę mūsų logistikos specialistai visada siekia rasti optimalų sprendimą, kad krovinys į tikslinę vietą visada atvyktų laiku ir saugiai.

  Dalinių krovinių pervežimai

  Baltic transline krovinių pervežimus vykdo įvairiomis kryptimis: dirbame tiek Europoje, tiek ir kituose regionuose. Pasinaudoję mūsų paslaugomis, galite dalinį krovinį išsiųsti į Italiją, Čekiją, Ispaniją, Prancūziją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją ir kitas Europos šalis. Įvairios transportavimo kryptys užtikrina mūsų klientams ir partneriams patogumą bei galimybę įveikti geografines kliūtis versle.

  Beniliukso šalyse ir Jungtinėje Karalystėje siūlome dalinių krovinių transportavimą ratinėmis priemonėmis. Jeigu transporto kryptys yra tolimesnės – JAV, Australija, Korėja, Taivanas ir t.t. klientams galime paisūlyti oro transportą arba konteinerius.

  Dalinių krovinių pervežimo trukmė

  Dalinių krovinių pervežimo trukmė priklauso nuo krovinio parametrų, paėmimo ir pristatymo vietos. Norėdami sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į mūsų specialistus.

  Reikalingas skubus dalinio krovinio pristatymas? Klientų patogumui siūlome express pervežimo paslaugą. Tai greitasis pristatymas, kuris leidžia sutrumpinti krovinio gabenimo laiką. Tokie kroviniai gabenami mikroautobusais, todėl greitai ir saugiai pasiekia pristatymo vietą. Maksimalus express krovinių pervežimo svoris – 1-1,2 tonos.

  Turite dalinį, pilną, negabaritinį, pavojingą (ADR), birų, farmacinį, temperatūrinį ar didelės vertės krovinį? Kreipkitės, surasime jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį individualų sprendimą.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti