Krovinių draudimas

Siūlome krovinių draudimą itin palankiomis sąlygomis. Tai puiki galimybė sumažinti su logistika susijusias verslo rizikas ir finansinius nuostolius. Nutikus draudžiamajam įvykiui, draudimas atlygins patirtą žalą, tad išvengsite didelių praradimų. Logistikos grandinėje dirba daugybė žmonių ir daugybė suinteresuotų šalių, todėl gali būti sudėtinga visuose krovinio gabenimo etapuose užtikrinti saugumą. Be to, ne visos situacijos gali būti kontroliuojamos. Dėl to krovinio draudimas yra vienintelis būdas eliminuoti didelių nuostolių riziką.

Draudžiamos rizikos:

Avarinės situacijos
Gaisro
Sprogimo
Stichinių nelaimių
Vagystės
Pakrovimo
Iškrovimo
Perkrovimo
Praradimo
KĄ MES GALIME DĖL JŪSŲ

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Atsakingas asmuo

  Draudimų, žalų ir baudų valdymo skyrius

  +370 601 93402

  Kodėl verta apdrausti krovinius?

  Krovinio transportavimas visada yra susijęs su didesne rizika. Savo veikloje stengiamės užtikrinti krovinio saugumą kaip įmanoma geriau ir dedame visas pastangas siekiant šio tikslo, tačiau ne visos aplinkybės gali būti valdomos vežėjo. Dėl šios priežasties visiems klientams rekomenduojame pasirūpinti krovinių draudimu – tai patikimas būdas išvengti didelių nuostolių dėl krovinio sugadinimo ar didelių pažeidimų avarijų, stichinių nelaimių, gaisro ir kitų atvejų.

  Didesnių krovinių vertė dažnai sudaro reikšmingas sumas, o tokio dydžio praradimai verslui gali reikšti ne tik dideles problemas, bet ir veiklos vykdymo pabaigą. Norint išvengti tokių situacijų, rekomenduojame visada pasirūpinti krovinio draudimu, kuris ne tik padės išvengti didelių finansinių nuostolių, bet ir užtikrins greitesnį įsipareigojimų partneriams įvykdymą, kuris svarbus įmonės reputacijai rinkoje.

  Krovinių draudimas padeda išvengti finansinių nuostolių, tačiau draustis verta ir dėl ramybės. Pasirūpinę krovinio draudimu galėsite nesijaudinti dėl jo saugumo, pažeidimų ar sugadinimo. Krovinio draudimas – tai investicija, padedanti išvengti daugybės problemų ir užtikrinanti verslo sėkmę, kuriai kojos pakišti negali nei avarinės situacijos, nei gamtos stichija.

  Nuo kokios rizikos būsite apsaugoti?

  Būdami transportavimo srities profesionalais, siūlome itin palankias draudimo sąlygas, kurios apima visas dažniausiai logistikoje pasitaikančias grėsmes: avarinės situacijas, gaisrą, vagystes, perkrovimą, sprogimą, stichines nelaimes, pakrovimą / iškrovimą bei krovinio praradimą. Apsidraudus, krovinys bus apsaugotas nuo šių rizikų, o draudžiamojo įvykio atveju, draudikas padengs patirtus nuostolius.

  Krovinių draudimą siūlome įvairių tipų kroviniams. Tiek pavieniams, tiek srautiniams kroviniams galime pasiūlyti palankias draudimo sąlygas – tai galimybė sutaupyti ir apsisaugoti nuo galimų rizikų. Draudžiami tiek Lietuvos teritorijoje, tiek Europoje pristatomi kroviniai.

  Mūsų specialistai patars, nuo kokių rizikų verta apsidrausti, kaip sumažinti galimą žalą ir apsisaugoti nuo finansinių nuostolių. Taip pat suteikiame konsultacijas ir visą reikalingą pagalbą draudžiamojo įvykio atveju, padedame apginti savo interesus. Turėdami daug patirties ir kvalifikuotų specialistų komandą padedame klientams pasirūpinti draudimu, kuris iš tikrųjų užtikrina krovinio saugumą ir padeda išvengti didelės žalos.

  Nuo ko priklauso krovinio draudimo kaina?

  Krovinio draudimo kainą lemia daugybė veiksnių. Vienas svarbiausių – krovinio vertė. Kuo ji didesnė, tuo brangiau kainuos draudimas. Tačiau draudikai taip pat vertina ir krovinio pažeidžiamumą, transportavimo kryptį ar maršrutą, kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos krovinio pažeidimų ar praradimo rizikai. Daug įtakos galutinei draudimo kainai turi ir pasirinktos rizikos – čia taip pat galioja taisyklė, kad kuo daugiau rizikų draudžiate, tuo brangiau kainuos draudimas.

  Vertinant bendrai, krovinio draudimas yra palyginti nebrangi investicija, kuri atsiperka. Juk niekada nežinome, kada įvyks eismo įvykis ar kita nenumatyta situacija, o praktika rodo, kad visų jų išvengti neįmanoma. Nutikus draudžiamajam įvykiui patirta žala gali būti labai didelė ir turėti lemtingą įtaką verslui ar net lemti įmonės bankrotą. Draudimas tokiais atvejais padeda išvengti didelių finansinių nuostolių ir piniginės naštos, todėl verslas ir toliau gali sklandžiai vykdyti savo įsipareigojimus tiekėjams ir klientams.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti