Tarptautiniai krovinių pervežimai

Tarptautiniai krovinių pervežimai yra daug dėmesio bei pastangų reikalaujanti logistikos sritis, kurią svarbu patikėti profesionalams. Krovinių gabenimas susideda iš ištiso logistikos paslaugų spektro pasirūpinant viskuo, kad krovinys saugiai ir be jokių trikdžių nukeliautų tiesiai iki reikiamos paskirties vietos. Galimas labai platus maršrutų tinklas visomis pasaulio kryptimis, todėl specialistai padės greitai ir patikimai pristatyti krovinius ten, kur reikia.

 

Kodėl verta rinktis „Baltic transline“?

 • Didelis ir modernus mūsų įmonės autoparkas užtikrina, jog tarptautiniai bei vietiniai pervežimai būtų vykdomi operatyviai, greitai reaguojant į klientų poreikius.

 • Įgyvendiname bet kokius transportavimo projektus ir sėkmingai įveikiame kelyje kylančius iššūkius.

 • Dirbame kaip komanda, todėl gebame greitai ir efektyviai priimti sprendimus įvairiose situacijose.

 • Laikomės aukščiausių saugumo reikalavimų ir kokybės standartų.

Paslaugos vietiniams ir tarptautiniams pervežimams:

dalinių krovinių pervežimai
negabaritinių krovinių gabenimas
didelės vertės kroviniai
pavojingų krovinių gabenimas
maisto produktai
farmacijos produktai
skysti ir birūs kroviniai cisternomis
dvitemperatūriniai pervežimai
greitieji pervežimai
Ką mes galime dėl jūsų?

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Atsakingas asmuo

  Domas Jakštas

  +370 640 43 243

  Tarptautiniai pervežimai

  Per daugiau nei 22 veiklos metų tūkstančiai įvykdytų krovinių pervežimų į artimas bei tolimesnes pasaulio šalis ir tūkstančiai patenkintų klientų! Esame viena didžiausių visoje Lietuvoje pervežimais bei logistika užsiimančių įmonių. Užgrūdinti ilgametės patirties galime suteikti itin kokybiškas vietinių ir tarptautinių krovinių pervežimo bei logistikos paslaugas pagal Jūsų individualius projektus.

  Kiekvienam savo klientui skiriame išskirtinį dėmesį ir rūpestį – džiaugiamės, galėdami realizuoti ilgametės patirties vaisius padėdami Jums ir surasdami Jūsų verslui geriausius ir greičiausius įmanomus sprendimus optimalia kaina.

  Mūsų specialistai pasirūpins tiek dokumentų tvarkymu, tiek tarpininkavimu muitinėse, krovinio sandėliavimu saugioje vietoje ir visais kitais logistikos rūpesčiais, kurie būtini atliekant tarptautinius pervežimus. Patikėkite reikalus mums ir pervežimo sėkmė bus garantuota!

  Krovinių pervežimas Europoje

  Europoje kroviniai pasiekia savo tikslą greičiausiai. Greitai ir saugiai, įvairaus tipo krovinius gabename tiek į ES priklausančias, tiek nepriklausančias Europos valstybes.

  Populiariausios krovinių gabenimo kryptys:

  • Baltijos šalys – Baltijos šalis Jūsų kroviniai pasieks jau tą pačią parą arba kitos dienos metu, priklausomai nuo vietovės prieinamumo, pasirinkto transporto, krovinio dydžio ir kitų aplinkybių;
  • kitos ES šalys – krovinių pervežimas Europoje vienur užtrunka greičiau, kitur lėčiau, priklausomai nuo valstybės. Artimesnes Lietuvai ES šalis kroviniai pasiekia per 2, 3 ar 4 dienas, į tolimesnius ES kampelius krovinys nugabenamas per maždaug savaitę.
  • NVS šalys – Kazachstanas, visa vidurio Azija, Sibiro regionai ir tolimieji rytai yra tiesiog pasiekiami ranka, nors krovinių pervežimai užtrunka ilgesnį laiką. Artimesnes vietoves kroviniai pasiekia per keletą dienų, atokiausius Azijos kampelius per maždaug pusantros savaitės.

  Pervežimų tinklas nuolatos plečiamas ir apima vis daugiau skirtingų krypčių. Suderiname su užsakovu pervežimo kiekius ir kainas, visas logistikos paslaugas, būsimą transportavimo laiką ir nedelsdami pradedame darbą!

  Krovinių gabenimas

  Kroviniai gabenami moderniose tentinėse puspriekabėse sausumos keliais, taip pat galimi pervežimai viena ar net keliomis jūromis. Surasime Jums geriausius keltus ir pasirūpinsime jų bilietais bei visais reikiamais dokumentais tam, kad krovinio kelionė jūra nesukeltų jokių sunkumų.

  Skirtingi tarptautinių krovinių pervežimo būdai gali būti derinami tarpusavyje, dalį kelio gabenant krovinius sausuma, dalį – jūrų keltais. Kiekvienas krovinių gabenimo būdas turi savų privalumų, kaip ir trūkumų. Atsižvelgiant į pasirinktą maršrutą, Jūsų poreikius bei finansines galimybes pasiūlysime labiausiai tinkamas transporto priemones.

  Krovinių gabenimas sausumos keliais

  Krovinių gabenimas sausuma yra dažniausiai taikomas transportavimo būdas, kuriam įgyvendinti turime itin platų krovininių transporto priemonių autoparką. Jeigu Jūsų maršrutas vien sausumoje ir pakeliui nėra jūros, dėl kurios kelionė galėtų tapti žymiai ilgesnė arba apskritai neįmanoma, puikiai užteks vien šio gabenimo būdo.

  Sausumos maršrutų tinklas yra pats plačiausias, įtraukiantis visas sausumoje esančias Europos ir kai kurias Azijos šalis, kroviniai sausuma pasiekia net atokiausius pasaulio kampelius per iš anksto sutartą ir suderintą laiką. Nėra tos užduoties, kurios negalėtų įveikti mūsų profesionalių logistikos specialistų komanda, surasdami Jums geriausią ir pigiausią sprendimą.

  Gabenamam kroviniui teikiamas išskirtinis rūpestis. Tentinėse puspriekabėse nuolatos palaikoma reikiama temperatūra ir oro drėgmė, kitos sąlygos tam, kad krovinys išliktų sveikas ir nepažeistas, tobulos būklės. Kroviniai taip pat gali būti stebimi nuotoliniu būdu, todėl visada žinosite krovinio buvimo vietą bei iki kelionės tikslo likusį laiką.

  Krovinių gabenimas jūra

  Krovinių transportavimas jūra bus neišvengiamas gabenant prekes į Didžiąją Britaniją, Airiją, kitas salas, taip pat tais atvejais, kuomet kelias sausuma būtų per daug ilgas, pavyzdžiui, į tam tikras Skandinavijos vietas. Kartais gabenti krovinius jūra daug greičiau ir patogiau, o taip pat pigiau. Tai priklauso nuo būsimo maršruto. Šį krovinių gabenimo būdą rekomenduojame savo klientams tada, kai tai yra geriausias įmanomas sprendimas, leidžiantis sutaupyti laiko bei finansų.

  Prekių gabenimas jūra paprastai truputį užtrunka, tačiau yra patogus tuo, kad gali būti gabenami stambūs kroviniai dideliais kiekiais, taip pat įvairūs stambių gabaritų kroviniai, kuriuos būtų sunku gabenti tentinėmis puspriekabėmis sausumos keliais. Jūsų kroviniai bus saugiai vežami tvirtuose metaliniuose konteineriuose su specialia temperatūros bei drėgmės palaikymo įranga.

  Mes pasirūpinsime krovininių keltų bilietais ir visų reikiamų formalumų gabenant prekes keltais sutvarkymu. Bendradarbiaudami su keltų kompanijomis surasime geriausius gabenimo jūra sprendimus, todėl kroviniai visada laiku pasieks savo tikslą.

   

  Profesionali logistika

  Užtikriname geriausias įmanomas paslaugų kainas ir greitą bei operatyvų reagavimą į visus pasitaikančius iššūkius. Tarptautiniai krovinių pervežimai atliekami nuolatos prižiūrint vykstantį procesą ir reaguojant į pervežimo metu kylančius iššūkius. Įmonėje dirbantys skirtingų sričių specialistai užtikrins sklandų ir savalaikį krovinių pervežimą reikiama pasaulio kryptimi. Tuo pačiu metu užsakovas visada gaus naujausią informaciją apie savo krovinius ir esamą logistikos etapą.

   

  Skirtingų tipų kroviniai

  Mūsų klientai kreipiasi labai įvairiais klausimais. Kokios krovinių gabenimo paslaugos teikiamos, kokio dydžio gali būti kroviniai, kaip geriausia sutaupyti – tai dažniausiai užduodami klausimai, kuriems turime geriausius pasiūlymus. Iš tiesų gabenami kroviniai gali būti labai įvairių tipų, pradedant jų dydžiu, baigiant gabenamomis medžiagomis. Esame pasirengę aptarnauti Jus pagal specifinius poreikius ir sudaryti individualų, Jūsų verslui idealiai tinkantį logistikos projektą.

  Mūsų gabenami krovinių tipai:

  • daliniai kroviniai – turi neviršyti 2 tonų svorio ir 10 kubinių metrų dydžio. Tai labai patogus krovinių gabenimo būdas, kai kroviniai yra nedideli ir talpūs. Daliniai kroviniai gabenami viename sunkvežimyje arba konteineryje keltu kartu su kitų klientų kroviniais. Jums nereikia mokėti pilnos kainos už visą sunkvežimį ar konteinerį, tik už jo dalį. Dalinių krovinių gabenimo greitis beveik nesiskiria nuo įprasto;
  • pilni kroviniai – kaina mokama už visą sunkvežimį ir puikiai tilps visi Jūsų gabenami kroviniai. Kiekvienos rūšies tentinė puspriekabė pritaikoma atitinkamo dydžio standartiniams kroviniams, kurie gali būti mažesnio arba didesnio dydžio;
   nestandartinio dydžio kroviniai – natūralu, jog tam tikri kroviniai kartais viršija standartinį dydį bei svorį. Gabenant itin didelius krovinius būtinas specialus transportas, kuriuo taip pat galime pasirūpinti;
  • pavojingi kroviniai – dužūs, sprogstantys, birūs pavojingų ar trapių medžiagų kroviniai taip pat ras sau tinkamą vietą mūsų sunkvežimiuose. Autoparke pristatomas specialių, pavojingiems kroviniams gabenti pritaikytų transporto priemonių pasirinkimas, kuriose užtikrintas aukšto lygio saugumas;
  • temperatūriniai kroviniai – kai kuriems kroviniams reikalinga atitinkama temperatūra, kitaip gali nukentėti jų būklė. Specialūs šaldytuvai, šaldikliai, šildymo ar šaldymo įranga padės palaikyti greitai gendantiems maisto produktams būtinas sąlygas tam, kad jie išliktų švieži ilgiausių kelionių metu.
  • įvairūs kiti krovinių tipai.

  Ne tik nuomojame, bet ir parduodame krovinines transporto priemones. Kviečiame įsigyti modernių krovinių transporto priemonių, kurios visą laiką bus Jūsų ir daugiau nebereikės rūpintis transporto nuoma.

  Profesionalūs, įvairius poreikius atitinkantys tarptautinių krovinių pervežimai – greitai, saugiai, patikimai ir už optimalią kainą. Mūsų logistikos specialistai bus pasiruošę aptarnauti Jus ir bendradarbiauti rasdami geriausius sprendimus tarptautinių krovinių gabenimui.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti