Keltų bilietai

Mūsų dukterinė kompanija „Ferry bookings“ – tai specializuota keltų bilietų pardavimų įmonė, galinti pasiūlyti bilietus ne tik keltams, bet ir tiltams bei tuneliams daugiau nei 500 skirtingų maršrutų krypčių Europoje.

  • Ilgalaikio bendradarbiavimo su partneriais dėka siūlome itin patrauklias kainas, o vertindami jūsų laiką, į užklausas reaguojame operatyviai. Esant poreikiui siūlome krovininį transportą plukdyti iš visų Europos uostų.
  • Ferry bookings paslaugų sritis – išskirtinai tik krovinių plukdymas, todėl galime prisitaikyti prie bet kokio jums aktualaus maršruto ir išvykimo uostus derinti individualiai pagal jūsų poreikius. Pastebime, kad vieni populiariausių jūrų maršrutų yra pasirenkami būtent iš Lietuvos, Švedijos, Danijos arba Estijos.
  • Keltais gali būti plukdomi įvairaus tipo kroviniai: negabaritiniai kroviniai, automobiliai, sunkiasvorė žemės ūkio, statybinė technika bei kiti įvairaus pobūdžio ir dydžio kroviniai.
  • Bendradarbiaujame su visomis keltų linijomis, todėl kiekvienam krovinio plukdymui galime pasiūlyti skirtingas gabenimo sąlygas ir maršrutus. Visos keltų linijos turi bent po kelias plaukimo kryptis, todėl pateiksime geriausius sprendimus pagal išsikrovimo uostus, kelto plaukimo laiką ar kainą. Daugiau informacijos skaitykite www.ferrybookings.lt
ką mes galime dėl jūsų

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

Vardas, Pavardė *
Būtina

El. paštas *

Tel. numeris *

Komentaras

SiųstiArrow
Atsakingas asmuo

Arnoldas Bendaravičius

+370 626 92 371

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti