Logistikos paslaugos

Logistika yra ištisas krovinio pervežimo organizavimo procesas, kuriam įgyvendinti reikalingi specifiniai įgūdžiai ir pastabumas iš pažiūros net pačiose menkiausiose smulkmenose. Profesionalių logistikos specialistų pareiga yra pasirūpinti absoliučiai viskuo kas yra reikalinga tam, kad krovinys saugiai ir patikimai būtų nugabentas į nurodytą paskirties vietą randant pačius optimaliausius sprendimus su kuo mažesnėmis laiko sąnaudomis bei finansinėmis išlaidomis.

Logistikos paslaugos apima visus procesus nuo krovinio paėmimo, sandėliavimo, optimalaus maršruto parinkimo iki transportavimo bei visų su transportavimu susijusių dokumentų tvarkymo. Natūralu, jog klientas neturi reikiamų žinių ir įgūdžių, o taip pat ir laiko gilintis į logistikos subtilybes su visomis smulkmenomis, todėl visa tai atliksime mes vietoje Jūsų.

Kreipkitės, jeigu beskaitant iškils kokių nors neaiškumų ar klausimų – visuomet laiku atsiliepsime ir suteiksime reikiamą informaciją bei pagalbą.

 

Mūsų teikiamos logistikos paslaugos:

krovinių pervežimai sausumos keliais
krovinių pervežimai jūros transportu
krovinių pervežimai oro transportu
krovinių draudimas
puspriekabių pardavimas ir nuoma
Ką mes galime dėl jūsų?

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Atsakingas asmuo

  Domas Jakštas

  +370 640 43 243

  Logistikos paslaugų įvairovė

  Pas mus rasite visas reikiamas logistikos paslaugas nuo pat dokumentų parengimo ir sutvarkymo iki krovinio pristatymo tiesiai „prie durų“. Patyrę logistikos ekspertai pasirūpins absoliučiai viskuo, kas būtina krovinio paruošimui ir nugabenimui į reikiamą vietą.

  Priklausomai nuo pasirinkto maršruto, kaip ir nuo poreikių, Jūsų krovinys gali būti nugabentas skirtingais būdais. Profesionali logistika apima visų transportavimo būdų derinimą tarpusavyje. Tam, kad krovinys greičiau pasiektų savo tikslą, jis gali būti gabenamas sausuma, jūromis arba oru, keičiant transporto priemones ir randant geriausias išeitis. Mes teikiame transportavimo paslaugas visais dažniausiai pasitaikančiais poreikiais. Trumpai peržvelkime kiekvieną iš transportavimo būdų:

  • krovinių pervežimai sausumos keliais – vienas paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų krovinių gabenimo būdų. Gabename įvairaus tipo tiek pilnus ir nestandartinius, tiek dalinius krovinius sausumos keliais į ES, NVS šalis, centrinę Aziją ir kitur. Taip pat galimi ir vietiniai krovinių pervežimai Lietuvos teritorijoje. Organizuojame ir įgyvendiname krovinių pervežimus visomis pasaulio kryptimis ten, kur yra reikalinga, todėl kroviniai visuomet saugiai bei laiku pasiekia reikiamą vietą. Esant poreikiui, gali būti gabenami pavojingi kroviniai, įvairios degios ir sprogstančios cheminės medžiagos, birūs, trapūs ir dūžtantys daiktai;
  • krovinių pervežimai jūros transportu – specialūs krovininiai keltai su saugiais metaliniais konteineriais nugabens Jūsų krovinius tuomet, kai tikslo neįmanoma pasiekti sausuma. Šis krovinių gabenimo būdas yra ganėtinai lėtas, tačiau saugus ir labai patikimas. Krovinių gabenimas jūra bus nepamainoma išeitis tiems, kurie neskuba ir gabena krovinius dideliais kiekiais. Mes pasirūpinsime krovininių keltų bilietais ir suorganizuosime kuo patogesnius krovinių perplukdymus reikiama kryptimi;
  • krovinių pervežimai oro transportu – specialūs krovininiai lėktuvai yra greičiausias, bet ko gero ir brangiausias krovinių gabenimo būdas. Dar viena būtina sąlyga krovinių gabenimui oro transportu – skraidinti galima tik palyginus nedidelius krovinius, kurie neviršija konkrečiam lėktuvui pritaikyto svorio ir tūrio;

  Kitos mūsų teikiamos logistikos paslaugos:

  tarpininkavimas muitinėse – dokumentų tvarkymas muitinėse paprastai sugaišta daug laiko. Mes pasirūpinsime, kad tai užtruktų kuo trumpiau. Specialistų pagalba bus reikalinga ypač tuomet, kai pervežimai vyksta į tolimesnes šalis, už ES ribų;

  • krovinių sandėliavimas – kroviniai sandėliuojami moderniose patalpose su profesionalia aplinkos drėgmės bei temperatūros reguliavimo įranga. Atsižvelgiame į kiekvieno krovinio savitumus ir galime pasiūlyti sandėliavimo paslaugas optimaliomis sąlygomis;
  • krovinių draudimas – be patikimo draudimo gabenti krovinius nebūtų saugu. Pasirūpinsime krovinių draudimu palankiausiomis sąlygomis ir gera kaina;
  • puspriekabių pardavimas ir nuoma – ne tik nuomojame, bet ir parduodame puikias puspriekabės Jūsų pervežimams. Galimas platus transporto priemonių pasirinkimas pagal Jūsų poreikius.

  Profesionali krovinių logistika

  Esame jau daug metų logistikos srityje dirbanti įmonė, įvairaus tipo krovinius gabename daugiau kaip 20 metų. Per ilgus veiklos metus sukaupėme visą logistikai reikalingą įrangą bei įrankius, o taip pat patirtį vykdant procesus. Įmonės autoparke šiuo metu turime daugiau kaip 890 transporto priemonių su modernia įranga.

  Žiūrime į logistiką kaip į ilgą, įvairius etapus apimantį procesą, kuriam turi būti skirtas ypatingas dėmesys ir atidumas. Kiekvienas projektas yra vykdomas nuolatos bendradarbiaujant su užsakovu ir atsižvelgiant į individualias aplinkybes, randant geriausius įmanomus sprendimus Jūsų verslui.

  Moderniose tentinėse puspriekabėse kroviniams yra sudarytos visos reikiamos gabenimo sąlygos, veikia speciali reguliuojama vėsinimo ir temperatūros bei drėgmės palaikymo įranga. Jūs taip pat galėsite stebėti savo krovinius realiu laiku ir žinoti, kur jie randasi, kiek laiko liko iki kelionės tikslo. Visuomet žinosite, kokiame logistikos etape yra Jūsų krovinys ir kokia jo būklė.

  Esant poreikiui, galimas krovinių gabenimas ir kitais būdais, ne tik sausumos keliais. Bendradarbiaujame su keltų kompanijomis ir visuomet randame palankų sprendimą tam, kad krovinys nukeliautų per kuo trumpesnį laiką

  Krovinių pervežimo trukmė

  Nugabenti krovinius užtrunka iki kelių dienų, priklausomai nuo vietovės ir jos prieinamumo, kaip ir nuo transporto rūšies pasirinkimo. Transportavimas vyksta visomis pasaulio kryptimis, dažniausiai ES ir NVS šalyse. Baltijos šalis kroviniai dažnai pasiekia jau tą pačią parą, kitas ES šalis – per 2–6 dienas, NVS šalis per 3–10 dienų.

  Mes pasirūpinsime, kad Jūsų krovinys ne tik greitai ir saugiai pasiektų paskirties tikslą, bet tuo pačiu suteiksime visą reikiamą pagalbą kiekviename logistikos žingsnyje nuo krovinio paruošimo iki visų reikiamų dokumentų sutvarkymo. Mūsų logistikos ekspertai turi visas reikiamas žinias bei įrankius tam, kad suteiktų Jums reikiamą informaciją. Kreipkitės į mus tuomet, kai reikalinga pagalba logistikos klausimais – mielai padėsime Jums surasti geriausią įmanomą sprendimą.

  Profesionalios logistikos paslaugos pagal Jūsų poreikius! Greitai, saugiai ir patikimai – Jūsų krovinys visada laiku pasieks reikiamą vietą.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti