Pardavimas ir nuoma

Suteikiame lanksčius nuomos terminus ir atsiskaitymo už paslaugas būdus, kurie jau pirmaisiais mėnesiais leis sumažinti nuolatines išlaidas ir jums tenkančią riziką, susijusią su didelėmis investicijomis, padidinti pelną bei pagerinti kitus jūsų įmonės finansinius rodiklius.

Mes būsime jūsų atstovais bei techninių klausimų patarėjais, tarpininkais tarp jūsų įmonės bei techninių servisų. Pakonsultuosime, kokias puspriekabes ir paslaugas pasirinkti bei koks apmokėjimo už transporto priemonę tipas jūsų įmonei yra tinkamiausias.

Bendradarbiaujant su mumis – priekabos nuoma nieko nekainuos! Nuolatos plečiame savo veiklą ir siūlome pastovų darbą vežėjams, turintiems tik savo vilkikus, pasinaudoti galimybe gabenti mūsų krovinius su mūsų puspriekabėmis, kurias suteikiame nemokamai.

Taip pat nuomojame ir prekiaujame naudotomis transporto priemonėmis.

Parduodame šias puspriekabes:

  • Užuolaidines

  • Šaldytuvines

Ką mes galime dėl jūsų

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

Vardas, Pavardė *
Būtina

El. paštas *

Tel. numeris *

Komentaras

SiųstiArrow
Kontaktai
Puspriekabių nuoma
Transporto priemonių pardavimas
Atsakingas asmuo

Mindaugas Ašmenskas

Atsakingas asmuo

Mindaugas Felcas

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti