Puspriekabių nuoma ir pardavimas

Krovinių transportavimas reikalauja daug specialių žinių ir patirties, todėl būdami šios srities profesionalais esame pasirengę ištiesti pagalbos ranką. Siūlome profesionalias puspriekabių nuomos ir pardavimo paslaugas. Visada esame pasirengę padėti ir patarti, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Dirbame su klientais iš visos Lietuvos, tad nesvarbu, koks jūsų miestas – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar Panevėžys – būsime patikimu jūsų verslo partneriu.

Mes būsime jūsų atstovais bei techninių klausimų patarėjais, tarpininkais tarp jūsų įmonės bei techninių servisų. Pakonsultuosime, kokias puspriekabes ir paslaugas pasirinkti bei koks apmokėjimo už transporto priemonę tipas jūsų įmonei yra tinkamiausias.

Bendradarbiaujant su mumis – priekabos nuoma nieko nekainuos! Nuolatos plečiame savo veiklą ir siūlome pastovų darbą vežėjams, turintiems tik savo vilkikus, pasinaudoti galimybe gabenti mūsų krovinius su mūsų puspriekabėmis, kurias suteikiame nemokamai.

Taip pat nuomojame ir prekiaujame naudotomis transporto priemonėmis.

Parduodame šias puspriekabes:

 • Užuolaidines

 • Šaldytuvines

Ką mes galime dėl jūsų

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Kontaktai
  Puspriekabių nuoma
  Transporto priemonių pardavimas
  Atsakingas asmuo

  Mindaugas Ašmenskas

  Atsakingas asmuo

  Mindaugas Felcas

  Kokias vilkikų puspriekabes nuomojame ir parduodame?

  Nuomojame ir parduodame tentines ir šaldytuvines puspriekabes. Teikiame konsultacijas, padedame pasirinkti puspriekabes, užtikriname gerą jų techninę būklę. Tarp mūsų klientų didžiausio populiarumo sulaukia standartinių 2017-2023 metų gamybos tentinių „Krone“ puspriekabių nuoma. Šios puspriekabės pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, patvarumu ir ilgaamžiškumu.

  Tentinės puspriekabės

  Tiek nuomai, tiek pardavimui siūlomos tentinės puspriekabės pasižymi patrauklia kaina, yra techniškai tvarkingos. Tai optimalus pasirinkimas: tentines puspriekabes lengva ir patogu pakrauti / iškrauti, jos tinka įvairių krovinių gabenimui. Tentas patikimai apsaugo krovinį nuo saulės, vėjo, lietaus ir kitų neigiamų veiksnių. Tentinės priekabos reikalauja nedaug priežiūros, pasižymi ilgaamžiškumu. Tentinės puspriekabės pasižymi universalumu, jose lengvai telpa įvairių gabaritų kroviniai. Tai puikus pasirinkimas tiek krovinių gabenimui vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais.

  Dažnai verslui kyla klausimas: pirkti ar nuomotis tentinę puspriekabę? Mūsų specialistai yra pasirengę padėti įvertinti visas aplinkybes ir priimti geriausią sprendimą kiekvienoje situacijoje. Nuoma dažniausiai padeda sutaupyti, kai puspriekabė reikalinga ribotam laikotarpiui, turint ribotas finansines galimybes ar kai kroviniai transportuojami nereguliariai. Tentinių puspriekabių nuoma taip pat yra geras sprendimas naujoms įmonėms, taip pat su didele sezoniškumo įtaka susiduriantiems verslams.

  Puspriekabės-šaldytuvai

  Šaldytuvinės puspriekabės yra skirtos temperatūrai jautrių krovinių transportavimui. Siūlome šio tipo puspriekabes nuomai ir pardavimui. Esame patikimas jūsų verslo partneris – mūsų specialistai padės pasirinkti optimalius puspriekabės-šaldytuvo techninius parametrus, pasirūpins gera technine būkle ir nuomojamų puspriekabių techniniu aptarnavimu. Profesionalūs sprendimai padės sumažinti veiklos kaštus, išvengti nemalonių netikėtumų ir dirbti optimaliu režimu.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti