Krovinių ekspedijavimo paslaugos

Turėdami daug patirties rinkoje, kvalifikuotų profesionalų komandą ir gerą techninę bazę, džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams visas krovinių ekspedijavimo paslaugas. Esame profesionalai, todėl gebame prisitaikyti prie individualių projektų poreikių ir pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienoje situacijoje. Bendradarbiavimas su mumis suteikia jūsų verslui svarų konkurencinį pranašumą, nes efektyvi veikla įmanoma tik tada, kai logistikos grandinė veikia sklandžiai.

 • Lankstus požiūris į kliento poreikius. Daugiau nei 890 nuosavų vilkikų transporto parkas, vienas didžiausių Lietuvoje valdomas kontraktinių vežėjų parkas, platus patikimų partnerių tinklas leidžia mums lanksčiai prisitaikyti prie kliento veiklos poreikių, apimčių ir sezoniškumo bei pristatyti krovinius nuo „durų iki durų“ parenkant tinkamiausią transportavimo būdą ir maršrutą.
 • Platus paslaugų spektras. Teikiamos paslaugos apima pavojingų, negabaritinių krovinių pervežimus, skystų/birių, pilnų/dalinių, medicininių/farmacinių, temperatūrinių ir dvitemperatūrinių, didelės vertės, šviežių maisto produktų, „Double deck“ krovinių pervežimus.
 • Paslaugų kokybės garantas. Per dvidešimt metų sukauptos sėkmingos veiklos patirtis, aukšti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei, įsipareigojimų vykdymas, bendradarbiavimas su didžiausiomis transporto, ekspedicinėmis bei logistikos kompanijomis, kvalifikuoti savo srities specialistai įgalina mus teikti itin aukštos kokybės pervežimo paslaugas.
 • Palanki geografinė padėtis. Būdami strategiškai svarbioje geografinėje padėtyje ir turėdami išvystytą infrastruktūrą bei ryšius su patikimais partneriais, turime visas galimybes organizuoti krovinių pervežimus iš/į Vakarų Europą, Skandinaviją, Centrinę Europą, NVS bei Baltijos šalis.
Ką mes galime dėl jūsų

Reikia pagalbos?
Susisiekite tiesiogiai — rasime sprendimą.

  Vardas, Pavardė *

  Būtina

  El. paštas *

  Tel. numeris *

  Komentaras

  SiųstiArrow
  Atsakingas asmuo

  Domas Jakštas

  +370 640 43 243

  Kas yra krovinių ekspedijavimas?

  Krovinių ekspedijavimas yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja specialiųjų srities žinių, įgūdžių ir patirties. Ši paslauga skirta individualiems projektams, susijusiems su logistiniais sprendimais. Galima sakyti, kad krovinių ekspedijavimas yra paprasčiausias transportavimas į tikslinę vietą, tačiau iš tikrųjų tai daug sudėtingesnis procesas, kuris apima detalų planavimą nuo transporto parinkimo iki maršruto sudarymo ir sekimo realiuoju laiku.

  Ekspedijavimo paslaugas siūlome tiek pavienius krovinius transportuoti norintiems klientams, tiek tiems, kurių veikloje nuolat yra transportavimo paslaugų poreikis. Ekspedijuojame krovinius Lietuvos teritorijoje, Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Turėdami daug patirties ir puikiai žinodami rinką, savo klientams siūlome optimalius sprendimus, aukštą paslaugos kokybę ir gerą kainą. Patikėję visus krovinio gabenimo rūpesčius mums, išvengsite rizikų, padidinsite savo verslo konkurencinį pranašumą ir sumažinsite transportavimo kaštus.

  Darbui naudojame pažangias technologijas ir inovatyvius sprendimus, todėl ekspedijuodami krovinius galime veikti efektyviai ir tiksliai bei prisidėti prie jūsų verslo sėkmės ir rezultatų. Remdamiesi patirtimi ir įgūdžiais bei žiniomis minimalizuojame rizikas, užtikriname aukštą ekspedijavimo paslaugos kokybę, tačiau išsaugome lankstumą – tai mus išskiria iš konkurentų tarpo.

  Kada reikalingos ekspedijavimo paslaugos?

  Ekspedijavimo paslaugos yra reikalingos kiekvienai įmonei, kurios veikla yra susijusi su prekių judėjimu. Jei veiklos pradžioje dar pakanka dalinių ar pilnų krovinių, tai verslui įgavus pagreitį naudingiau rinktis ekspedijavimo paslaugas, kurios užtikrina platesnes galimybes ir leidžia sumažinti veiklos kaštus. Ekspedijavimo paslaugomis dažniausiai naudojasi įmonės, eksportuojančios savo prekes į kitas rinkas, o taip pat ir importo įmonės, kurioms reikia atsivežti ir šalies rinkoje paskirstyti didesnį kiekį prekių. Ekspedijavimo paslaugos taip pat naudingos tais atvejais, kai reikalingas vienkartinis didesnio krovinio pristatymas.

  Ekspedijavimo paslaugos turi alternatyvų, tačiau jos kainuoja brangiai, sukelia daug trikdžių ir yra nenaudingas pasirinkimas. Tik logistikos profesionalų komanda gali tinkamai ekspedijuoti krovinį ir užtikrinti, kad jis laiku ir saugiai pasiektų savo tikslą. Ekspedijavimas yra geras sprendimas įvairiose situacijose, kai reikalinga užtikrinti logistikos grandinę.

  Verslininkams dažnai kyla klausimas, kada verta pasinaudoti ekspedijavimo paslaugomis – nedvejokite ir visada kreipkitės į mus, nes ekspedijavimas apsimoka. Esame lankstūs ir dirbame net su pavieniais kroviniais. Pasinaudodami per ilgus veiklos metus sukurtu patikimų partnerių tinklu užtikriname sklandų krovinio pristatymą „nuo durų iki durų“. Jei jūsų veikloje nuolat reikalingas krovinių transportavimas, ekspedijavimo paslauga bus naudinga trumpinant pristatymo terminus ir mažinant išlaidas krovinių gabenimui. Susisiekite su mūsų specialistu ir gaukite pasiūlymą, pritaikyti individualiems jūsų įmonės poreikiams.

  Kokius krovinius ekspedijuojame?

  Savo klientams siūlome platų ekspedijavimo paslaugų spektrą, kuris apima birių / skystų, pilnų / dalinių, pavojingų, negabaritinių, temperatūrinių, didelės vertės ir kitų krovinių pervežimus. Krovinius ekspedijuojame Lietuvoje ir visoje Europoje, o platus paslaugų asortimentas užtikrina lankstumą ir patogumą mūsų klientams.

  Reikalingas krovinio ekspedijavimas? Rinkitės kokybiškas ekspedijavimo paslaugas – esame logistikos srities profesionalai, todėl pasirūpinsime visais krovinio transportavimo klausimais nuo dokumentų paruošimo ir formalumų iki maršrutų stebėjimo ir koregavimo realiuoju laiku. Pasirinkę mus optimizuosite savo tiekimo grandines ir sumažinsite išlaidas, be to, galėsite nesijaudinti, nes krovinys savo tikslą pasieks laiku.

  Slapukai (angl. cookies)

  Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

  Sutinku
  Parinktys
  Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

  Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

  Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

  Success

  Užklausa išsiųsta

  Ačiū!

  Uždaryti
  Success

  Aplikacija išsiųsta

  Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

  Uždaryti
  Success

  Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

  Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

  Uždaryti