Kokioms įmonėms logistika yra svarbi?

2018.04.11

Logistika – tai viskas, nuo krovinio parengimo gabenimui iki paties gabenimo įgyvendinimo numatant visas smulkmenas. Tai ištisas procesas, kuriam reikalinga patirtis ir profesionalumas, didelį dėmesį skiriant detalėms. Logistika gali būti svarbi įvairioms verslą vykdančioms įmonėms, kuomet reikia iš taško A į tašką B pergabenti įvairius produktus, ypač kuomet atstumai dideli ir ieškoma verslui palankiausių sprendimų.

Toliau skaitydami sužinosite apie teikiamas logistikos paslaugas ir galėsite išsirinkti tinkamiausias savo įmonės vykdomai veiklai.

Individualūs sprendimai Jūsų verslui

Profesionali logistikos įmonė pasirūpins Jūsų kroviniais ir užtikrins, kad jie laiku bei saugiai pasiektų reikiamą tikslą. Priklausomai nuo krovinio tipo, dydžio ir kategorijos taikomi atitinkami įpakavimo sprendimai, parenkamos sandėliavimo sąlygos. Jeigu kroviniai nestandartinio dydžio, trapūs ar pavojingi, jiems taip pat pritaikomi reikiami paruošimo ir gabenimo sprendimai.

Logistika itin pravers toms įmonėms, kurios vykdo nuolatinę veiklą ir kurioms yra aktualūs produkcijos pervežimai, ypač į užsienio šalis. Tai gali būti be galo plati pačių įvairiausių veiklų bei verslo šakų skalė. Kiekvienu atveju, profesionalūs logistai atras Jūsų verslui individualiai tinkamiausius sprendimus ir užtikrins saugų bei savalaikį krovinių gabenimą.

Sklandūs ir patikimi logistikos procesai

Logistika prasideda kruopščiu planavimu, krovinių paskirstymu ir gabenimu trumpiausiais maršrutais. Viskas parenkama taip, kad su minimaliomis sąnaudomis būtų pasiekti maksimalūs rezultatai. Kilus nenumatytoms sąlygoms ar kliūtims, pavyzdžiui, ekstremaliam orui, logistikos planai gali būti kiek koreguojami randant geriausią išeitį.

Esant poreikiui, kroviniai gali būti kombinuojami gabenant skirtingomis transporto priemonėmis jūros, oro ir sausumos keliais. Taip pat vykdomas ir dalinių krovinių gabenimas.

Profesionalios „Baltic transline“ logistikos paslaugos pagal visus Jūsų poreikius! Kreipkitės į logistikos ekspertus jau dabar ir bus surastas geriausias Jūsų verslui tinkamas sprendimas.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti