Kaip paruošti dalinį krovinį vežėjui?

2018.05.05

Daliniai kroviniai yra lengvas ir patogus gabenimo sprendimas, leidžiantis optimizuoti logistikos kaštus ir pristatyti krovinius optimaliomis sąlygomis. Tai puikus gabenimo būdas, kuriuo naudodamiesi sumažinsite išlaidų ir visuomet galėsite būti tikri, jog Jūsų krovinys geriausiomis įmanomomis sąlygomis saugiai pasieks paskirties vietą.

Skaitydami toliau sužinosite, kaip vyksta krovinio paruošimas transportavimui ir galėsite pasinaudoti patyrusių logistikos ekspertų paslaugomis.

Dalinių krovinių paruošimas ir gabenimas

Daliniai kroviniai gali būti gabenami skirtingais būdais. Pagal tai vyksta ir dalinių krovinių paruošimas gabenimui, atitinkamai supakuojant ir sandėliuojant krovinius, taip pat vykdomi markeravimo ir paletizavimo darbai. Daliniai kroviniai pradžioje surenkami iš užsakovo ir gabenami iki konsolidacijos sandėlio. Distribucijos sandėliuose daliniai kroviniai atskiriami ir išdalinami naudojant keltuvus ir kitą gabenimo techniką.

Pats gabenimas gali būti vykdomas sausuma, jūra, oru, taip pat kombinuojant skirtingas transporto priemones tarpusavyje. Express pervežimo paslauga leidžia dar greičiau daliniams kroviniams pasiekti tikslą pervežant juos specialiais krovininiais mikroautobusais. Gabenant dalinius krovinius vykdomas jų stebėjimas, todėl užsakovas visada gali matyti esamą krovinio buvimo vietą, jo būklę, iki gabenimo tikslo likusį laiką.

Visi logistikos procesai vienoje vietoje

Reikia pasakyti, jog profesionalūs logistikos ekspertai užsakius paslaugas pasirūpina abosliučiai viskuo, ko reikia dalinių krovinių gabenimo parengimui, organizavimui ir pačiam transportavimo įgyvendinimui. Pasirūpinama ir muitinės dokumentacijos tvarkymu, kuris priklauso nuo konkrečios valstybės, į kurią gabenami kroviniai. Užpildomi visi reikiami dokumentai, padedama viską sutvarkyti taip, kad nepatirtumėte jokių rūpesčių.

Gabenti dalinius krovinius yra protingas ir pamatuotas sprendimas, kuris leidžia sutaupyti, kai kuriais atvejais net ženkliai. Su specialistų pagalba visada bus atrastas geriausias įmanomas gabenimo maršrutas ir sąlygos, efektyviai paskirstant turimus resursus.

Kreipkitės į patyrusius logistikos ekspertus visais dalinių krovinių paruošimo bei gabenimo klausimais jau dabar ir priimkite savo verslui tinkamiausią sprendimą! Visas reikiamas logistikos paslaugas rasite vienoje vietoje ir galėsite pasinaudoti jomis gera kaina.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti