4 svarbiausi aspektai renkantis logistikos paslaugas

2021.12.07

Renkantis, kas jūsų įmonei suteiks svarbias paslaugas, verta apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Ypač logistikoje, kur antroms rankoms tenka patikėti svarbius ir brangius krovinius. Kad nenutiktų neplanuotų, skaudžių scenarijų, turite atlikti namų darbus ir pasirinkti tikrai patikimus partnerius savo verslui ar pavieniams kroviniams. Tad kaip išsirinkti geriausią įmonę, siūlančią logistikos paslaugas? Apžvelkime 4 aspektus, po kurių nesunkiai atrasite geriausią sprendimą.

Įmonių paieška ir vertinimas

Įmonių paieška skamba itin paprastai. Rodos, užtektų interneto ir paieškos laukelio. Tačiau neapsigaukite. Įmonių, besireklamuojančių internete, tikrai labai daug. Ką  ieškodami turite padaryti pirmiausia? Pažiūrėti atsiliepimus. Nepatikimos įmonės dažniausiai turi blogų atsiliepimų iš nepatenkintų, nuviltų klientų. Taip atkris dalis paieškos laukelyje rastų įmonių.

Kai jau išfiltruosite neigiamus atsiliepimus, patikrinkite jų svetaines, pažiūrėkite, ar yra kontaktai, aprašai. Tvarkingose svetainėse bus sudėta visa jums reikalinga informacija.

Sekantis žingsnis, patikrinkite, kiek laiko įmonė dirba šioje srityje. Nereikėtų aklai pasikliauti rinkos naujokais, jiems gali trūkti žinių.

Kai iš visos paieškos atmetimo principu atsirinksite patikimas, rimtas įmones, beliks paprasti žingsniai – patikrinti, kiek paslaugų kiekviena jų teikia, kaip su jumis bendradarbiauja, kokio lygio profesionalumu pasižymi.

Reikalinga informacija

Regis jau radote įmonę, kuri galėtų pasirūpinti jūsų prekių ar krovinių logistika. Dar kartą pasitikrinti nepakenks. Susisiekite su įmone ir pažiūrėkite, kaip ji bendrauja su savo klientais, ar greitai atrašo, reaguoja į užklausas.

Kodėl tai svarbu? Vykstant krovinio logistikai, dažnai gali prireikti greitų sprendimų ir žaibiškos pagalbos, todėl įmonė turėtų greitai reaguoti į jūsų užklausą.

Jei ruošiatės sudaryti sandorį, stebėkite, kokių dokumentų logistikos įmonė jūsų prašo, kaip jus informuoja, kokius sprendinius pasiūlo būtent jums.

Papildomos paslaugos – didelė pagalba verslui

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokias papildomas paslaugas įmonė jums gali suteikti. Idealu, kai logistikos įmonė turi ne tik savo auto parką ir vairuotojus, tačiau rūpinasi ir kitais dalykais. Pavyzdžiui taupo jūsų laiką ir užpildo elektroninę muitinės deklaraciją. Sutikite, profesionalai tai gali atlikti žymiai greičiau, o kompleksinės paslaugos nuo jūsų pečių nuima daugybę galvosūkių.

Logistika apima ne tik pervežimo klausimus, tačiau ir planavimą, organizavimą, net sandėliavimą, paskirstymą. Idealu, jei tai gali suteikti viena įmonė.

Profesionalios logistikos paslaugos

Plėtojantiems savo verslą, norintiems greičio, kokybės, įvairių paslaugų vienoje vietoje, tikrai verta paieškoti ne pigiausios kainos, o savo srities profesionalų. Pirmasis rodiklis, kuris gali nurodyti profesionalumą – laikas. Jei įmonė dirba logistikos srityje kelis dešimtmečius, ji prisitaikė prie visų besikeičiančių sąlygų Europos Sąjungoje ir trečiosiose šalyse, ji visada jaučia pulsą, seka naujienas, žino kiekvieną menkiausią įstatymų pakeitimą.

Taip pat labai svarbu individualūs, ne šabloniški pasiūlymai bei kompromisai, nes kiekviena įmonė ir kroviniai skirtingi.

Tad, įvertinę visus keturis aspektus, nesunkiai išsirinksite patikimą, profesionalią logistikos kompaniją.

 

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti