Vienos didžiausių transporto įmonių atstovai – apie CO2 emisijos mažinimą ir įgyvendintas naujoves

2023.07.26

Portalo lrytas.lt projektas „Tvarumo kodas“ su  „Enough“ partnere, tvarumo ir komunikacijos konsultante Živile Vaškyte-Lubiene, kalbina įmonių atstovus apie tvaraus verslo strategijas, sprendimus ir patirtį. Laidos tikslas – dalintis gerosiomis praktikomis, skatinti ekologišką ir tvarų verslą.

Šį kartą „Tvarumo kodas“ laidoje – logistikos ir transportavimo įmonės Baltic. Su kokiais iššūkiais ekologijos tema susiduria transporto sektorius? Kokių iniciatyvų imasi įmonė, siekdama sumažinti CO2 emisiją ir sukurti teigiamą poveikį gamtai? Kokius sprendimus tvarumo puoselėjimui taiko Baltic transline? Į šiuos ir kitus klausimus atsakė Transporto komercijos padalinio vadovė Ingrida Rimkienė ir Kokybės specialistas Kęstutis Ranšys.

Laidos įrašą galite pamatyti ČIA.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti