Naujiena transporte: pirmąjį klientą turėjo dar kurdami produktą

2022.10.10

Pavyzdžiai, kai tradicinis verslas kreipiasi į startuolius, kad šie padėtų savo sprendimais, palyginti, dar reti. Dar retesni, kai patyręs verslas kreipiasi į specialistus dėl naujų sprendimų, kurie gali tapti atskiru startuoliu ir būti vertingi kitoms įmonėms.

Šarūnas Straševičius, automatizavimo sprendimų UAB „Tilfortis“ vadovas ir įkūrėjas, sulaukė „Baltic Transline“ atstovų užklausos – ar galėtų padėti rasti skaitmeninį sprendimą efektyvesniems verslo procesams. Taip per maždaug metus kelių specialistų IT komanda sukūrė verslo procesų valdymo platformą „StackFlows“ ir produktui įkūrė atskirą bendrovę – UAB „StackFlows“.

„Mūsų produktas – verslo procesų valdymo platforma veikia paprastu principu ir padeda įmonėms geriau įvertinti vykstančius procesus. Pavyzdžiui, bendrovėje veikia seniai nusistovėjęs procesas, daug metų perduodamas iš lūpų į lūpas. Bet jeigu kas paklaustų, ar jis efektyvus, kur užtrunkama ilgiausiai – to niekas negalėtų pasakyti, nes procesas nėra skaitmenizuotas, negalima pamatuoti. Jis, kaip ir dauguma kitų procesų įmonėje, veikia tiesiog inertiškai“, – nurodo Š. Straševičius.

Pašnekovas svarsto, kad nemažai skirtingų sektorių įmonių kenčia dėl technologijų senėjimo, tai riboja ir augimo galimybes. Todėl „StackFlows“ platforma, planuojama, ilgainiui leis ne tik skaitmenizuoti procesus, bet ir pakeisti ERP, CRM ar kitas sistemas paprasčiau, nes įmonės procesai bus sumodeliuoti šalia naudojamos infrastruktūros, o neįprogramuoti į, pavyzdžiui, CRM.

Plačiau skaitykite čia.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti