BTL Group vežėjams – rekordiniai metai

2018.11.22

UAB „BTL Group“ kontroliuojamų įmonių, užsiimančių krovinių vežimu, apyvarta šiemet smarkiai išaugs. Vis dėlto antroji metų pusė Europoje vangesnė.

„Šiuos metus vertinčiau kaip sėkmingus, – VŽ sako Mindaugas Veselis, „BTL Group“ generalinis direktorius ir akcininkas. – Ypač palanki buvo pirmoji metų pusė – Europos rinkoje krovinių buvo tikrai daug.“

Jo vertinimu, šiemet grupės įmonių, kurios veža krovinius, apyvarta ūgtelės daugiau kaip 30% – UAB „Baltic transline“ pajamos sieks iki 110 mln. Eur, UAB „Baltic transline transport“ – apie 50 mln. Eur.

 

Plačiau skaitykite čia

 

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti