Baltic transline Klaipėdoje persikėlė į naują ofisą

2022.11.23

Viena didžiausių Lietuvoje tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanijų – Baltic transline džiaugiasi atvėrus naujo ofiso Klaipėdoje duris. Strategiškai patogi lokacija, modernus pastatas, erdvios patalpos ir patogus automobilių parkavimas lėmė, kad Baltic transline padalinys įsikūrė adresu Taikos pr. 62, naujai pastatytame verslo centre T 62.

2022-ieji įmonės augimo metai. Penkiuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, Marijampolėje, Visagine ir Klaipėdoje prie komandos prisijungė daugiau nei 300 naujų darbuotojų. Atsižvelgiant į įmonės plėtrą, buvo nuspręsta ieškoti erdvesnių patalpų uostamiesčio darbuotojams.

Naujame biure yra paruoštos 178 darbo vietos ir trys susitikimų kambariai. Iki šiol, Baltic transline Klaipėdoje buvo įsikūrę keliose skirtingose vietose, todėl organizacijai augant pradėta galvoti apie patogesnių patalpų, kuriose dirbtų visi Klaipėdos padalinio darbuotojai, paieškas.

Taikos pr. 62 buvo pasirinktas dėl strategiškai patogios lokacijos, lengvai pasiekiamos iš bet kurios miesto vietos. Šalia įsikūrę prekybos centras Akropolis ir Švyturio arena. Prie biuro, darbuotojų ir klientų patogumui, įkurta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

1000 kv. metrų patalpose išlaikytas visiems įmonės padaliniams būdingas dizainas – minimalistinis interjeras, vyrauja balta spalva ir medžio detalės.

Nuo šiol Baltic transline padalinį Klaipėdoje galite rasti adresu Taikos pr. 62, 3 aukštas, verslo centras T 62.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti