Baltic transline gavo GDP sertifikatą

2022.12.16

2022 metų gruodžio mėnesį Baltic transline gavo GDP (Good distribution practice) sertifikatą. Įmonėje išlaikome aukštą kokybės kartelę, atliekame papildomus žingsnius, ne dėl to, kad privalome, o todėl, kad siekiame klientams sukurti papildomą pridėtinę vertę, išlaikyti pasitikėjimą ir teikti aukštos kokybės paslaugas.

GDP sertifikatas rodo, kad įmonė taiko žmonėms skirtų vaistų platinimo gerąją praktiką. Tai reiškia, kad Baltic transline užtikrina medikamentų kokybės ir vientisumo išlaikymą transportavimo grandinėje.

Šis sertifikatas nėra privalomas, įmonėms gabenančioms vaistus. Tačiau jo gavimas patvirtina, kad vežėjas yra skaidrus, pilnai kontroliuoja transportavimo procesą bei laikosi Europos komisijos pateiktų rekomendacijų. Vienas iš svarbiausių aspektų transportuojant medikamentus – stabili, reikalavimus atitinkanti temperatūra. Bet kokie temperatūros režimo pokyčiai gali padaryti negrįžtamą žalą ir sugadinti prekių kokybę ir funkcionalumą. Tad GDP sertifikatas patvirtina, kad įmonė atitinka vaistų transportavimui keliamus reikalavimus.

Siekiant gauti sertifikatą įmonėje Baltic transline buvo atliktas auditas. Jo metu, trečioji šalis, UAB SERTIKA, atliko GDP reikalavimų įgyvendinimo vertinimą. Vertinimo metu buvo nustatyta organizacijos atitiktis GDP reikalavimams. GDP sertifikatas yra išduodamas trims metams. Praėjus šiam periodui, įmonėje vyksta resertifikavimo auditas, kurio metu yra analizuojama ar įmonė laikosi keliamų reikalavimų.

Baltic transline tarptautinių krovinių gabenimo paslaugomis užsiima daugiau nei 22 metus. Ilgametė patirtis, platus klientų ratas ir noras išlaikyti aukštą kokybės kartelę, skatina žengti papildomus žingsnius. GDP sertifikatas – vienas tokių. Jis patvirtina, kad įmonė yra profesionali, skaidri, etiška ir gali užtikrinti tokių svarbių krovinių, kaip vaistai, transportavimo proceso kokybę.

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti