„Baltic transline“ darbas vežėjams – pasirinkimas, turintiems ambicijų augti

2024.01.16

Teisingų sprendimų  bei, žinoma, profesionalaus, atsidavusio kolektyvo dėka, „Baltic transline“, skaičiuojanti ilgesnę nei 23 metų sėkmingos veiklos patirtį, pelnytai didžiuojasi logistikos sektoriaus lyderio vardu. Nepaisant to, puikiai suprantame, su kokiais
iššūkiais susiduria smulkaus bei vidutinio verslo atstovai, dar tik bandantys įsitvirtinti šioje srityje. Tad mūsų siūlomas darbas vežėjams, turintiems nuosavus vilkikus, tentines bei šaldytuvines puspriekabes – abiems pusėms naudinga ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyva. Jums –  profesinis užimtumas, tiesiogiai susijęs su finansine nauda ir verslo augimo galimybės. Mums – reiklių klientų poreikių, susijusių su laiku bei kokybiškai pristatytais kroviniais, patenkinimas.

Kokias sąlygas apima „Baltic transline“ siūlomas darbas vežėjams?

„Baltic transline“ – ne tik rinkoje žinomas vežėjas, išsiskiriantis atsakingu požiūriu į savo klientus bei darbuotojus, bet ir patyręs ekspeditorius, siūlantis pagal darbo sutartį įdarbinantiems vežėjams visas paslaugas, užtikrinančias jų veiklos sklandumą bei efektyvumą.

Sąlygos, kuriomis siūlomas „Baltic transline“  darbas vežėjams, norintiems įdarbinti savo turimus vilkikus:

  •       Nuolatinis darbas Europos ribose (apie 11 000 km per mėnesį), su mūsų įsipareigojimu apmokėti atsiradusius „tuščius“ kilometrus;
  •       Maršrutai ratu Skandinavijoje, Centrinėje Europoje (PL, CZ, HU, SK), Baltijos valstybėse arba Lietuvos viduje;
  •       Keltų, tunelių bei dalies mokamų kelių išlaidų kompensavimas;
  •       Laiku mokamas, konkurencingas uždarbis;
  •       Vieno kontakto sistema: vienam vežėjui yra priskiriamas vienas vadybininkas, garantuojanti aptarnavimo kokybę bei operatyvumą.

Kuo vežėjams yra naudingas bendradarbiavimas su „Baltic transline“?

Vežėjams, pasirinkusiems mus kaip savo ekspeditorių, garantuojama visapusiška nauda, glaudžiai susijusi su „Baltic transline“ patirtimi logistikos srityje bei atsakingu, profesionaliu požiūriu į savo atliekamą darbą.

Mumis pasitiki klientai visoje Europoje, o tai Jums, kaip  mūsų partneriams, garantuoja nuolatinį užimtumą bei pastovias pajamas. „Baltic transline“ „sąskaitoje“ – apie 480 tūkst. sėkmingų pervežimų per metus bei kasmetinė jų augimo tendencija. 

Mums svarbūs individualūs kiekvieno vežėjo poreikiai, kiek įmanoma kokybiškesnis aptarnavimas bei operatyvus iškilusių problemų sprendimas, tad bendradarbiavimas organizuojamas vieno kontakto principu, visus klausimus sprendžiant su vienu Jums paskirtu vadybininku.

Mūsų tikslas – ilgalaikė partnerystė su vežėjais, atsakingai ir profesionaliai žiūrinčiais į savo darbą. Tad, būdami Jūsų ekspeditoriumi, teikiame ne tik paslaugas, susijusias su konkrečiu užsakymu/maršrutu (pavyzdžiui, optimalios kelionės planavimas, išvengiant „tuščių“ kilometrų), bet ir konsultacijas įvairiais aktualiais klausimais (efektyvus transporto parko valdymas, apsisaugojimas nuo įvairių rizikų  ir pan.).  

„Baltic transline“ ateities planuose – ambicingų tikslų įgyvendinimas. Vadinasi, mūsų siūlomas darbas vežėjams – bene tiesiausias kelias, siekiant savo įmonės augimo. 

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti