„Baltic transline“ plečia savo verslą ir investuoja 4,5 mln. eurų į transporto parko atnaujinimą

2020.06.12

Logistikos operatorius „Baltic transline“ planuoja atnaujinti savo transporto parką bei įsigyti vilikų bei puspriekabių ir investuos 4,5 milijonų eurų, kurios suteikė „Citadele“ bankas.

„Logistikos sektoriuje gali išsilaikyti tik įmonės, suburiančios profesionalią komandą, kurios dėka, greitai prisitaikome prie neapibrėžtų rinkos sąlygų ir randame būdų kaip ne tik išlaikyti, bet ir plėsti verslą. Banko suteiktas finansavimas leis stipriai atnaujinti mūsų įmonės transporto parką ir tuo pačiu užmegzti dar tampresnius santykius su mūsų partneriais,“ – teigia Mindaugas Veselis, „Baltic transline“ generalinis direktorius.

„Baltic transline“ nuo mažos transporto ir ekspedijavimo bendrovės išaugo į vieną didžiausių logistikos operatorių Europoje su daugiau nei 9300 klientų. Pervežamų krovinių kiekis kasmet auga vidutiniškai po 25 proc. 2019 m. įmonė atliko 216703 krovinių pervežimus.

„Nors daugelis transporto ir logistikos įmonių visame pasaulyje Covid-19 pandemijos metu susidūrė su didžiulio mąsto iššūkiais, mes aiškiai matome, kad Lietuvos įmonės dar kartą įrodė, kad geba greitai ir efektyviai prisitaikyti prie vykstančių kardinalių pokyčių tiekimo grandinėse bei užtikrinti nenutrūkstamą prekių judėjimą. Tikiu, kad šis sandoris „Baltic transline“ grupei padės atrasti naujų galimybių ir dar labiau sustiprinti savo pozicijas rinkoje,“ – sako Vaidas Žagūnis, „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

Plačiau skaitykite čia

 

Pasidalinkite straipsniu

Slapukai (angl. cookies)

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad leistų visus slapukus siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Parinktys
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Success

Užklausa išsiųsta

Ačiū!

Uždaryti
Success

Aplikacija išsiųsta

Dėkojame, kad domitės galimybe dirbti mūsų įmonėje. Jūsų informaciją gavome, su atrinktais kandidatais susisieksime.

Uždaryti
Success

Į jūsų užklausą per 30 min. atsakysime darbo dienomis 8:00-17:00.

Kitu laiku susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Uždaryti